Doprajte si tieto úžasné prednášky

a uvoľnite svoje telo vďaka špeciálnej video-lekcii jogy a čchi-kung

Zuzana Becherová

www.uspesna.sk

Téma prednášky:

VNÚTORNÝ KRITIK

Váš záchranár, aj zradca

Zuzana Palková je profesionálny kouč, ktorý pomáha ľuďom zvyšovať kvalitu ich života cez spoznávanie vlastného potenciálu, budovanie silných stránok a sebadôvery. Podporuje ich v ľahšom dosahovaní svojich túžob v súkromí, zamestnaní a podnikaní.

Je autorkou kurzu Spoznaj svoje talenty, spoluautorkou koučovacích kariet Tvorivá inšpirácia na každý deň a facilitátorkou podporných mastermind skupín pre podnikateľky.

Je členkou Slovenskej asociácie koučov a pri spolupráci s klientmi dodržiava Etický kódex kouča, aby sa jej klienti mohli spoľahnúť na diskrétnosť a profesionálny prístup v koučovacom procese.

Miroslava Seňková

www.duhovamama.sk

Téma prednášky:

SAMA SEBOU

AJ PO POTRATOCH

Ako si cestu k dieťatku uctiť, ale aj užiť

Miroslava Seňková je mama dvoch anjelov a sprievodkyňa vedomých žien na ich ceste za dieťatkom. Venuje sa téme plodnosti (aj) po potratoch a príprave na materstvo z holistického pohľadu.

Vytvorila výživný 7 dňový online fertility retreat Lono plné života a je autorkou viacerých ebookov zdarma. Aktuálne pripravuje tlač svojej prvej knihy, ktorej víziou je búrať tabuizovanú tému straty dieťatka.

Viedla desiatky osobných konzultácií a jej vášňou je inšpirovať ženy nachádzať nové uhly pohľadov na ich plodnosť, aj po strate dieťatka. Vedie podpornú FB skupinu, ktorá je bezpečným priestorom na zdieľanie.

Verí, že cesta k materstvu začína vo chvíli, keď sme sa rozhodli darovať život.

Miška Krny

www.miskakrny.com

Téma prednášky:

AKO ZVLÁDNUŤ SAMU SEBA A NEZBLÁZNIŤ SA

Od detstva k dospelosti

Miška Krny je Detský Kouč a Mentor, mamina úžasnej dcérky Nelky, online podnikateľka, autorka e-knihy Ako Zvládať Samú Seba a Nezblázniť sa. Učí mamičky ako vychovávať deti bez kriku a rôznych vyhrážok, zdolaním vlastných strachov a zranení z detstva. 

"Keď som bola malá, otec veľa pil, bol agresívny, nadával nám a ponižoval nás. Keď som mala 18, vyhodil ma z domu. Preto som už ako malé dievčatko rozmýšľala, ako by mohli byť deti šťastné, aby nemuseli prežívať to, čo som prežívala ja. No moje traumy mi bránili objaviť samú seba a ovplyvňovali môj život. Veľmi dlho som hľadala svoju vášeň. Všetko sa zmenilo, keď som si začala liečiť svoje zranenia a meniť hlavne seba. A kvôli našim deťom to za to stojí."

Eva Procházková

www.evaprochazkova.cz

Téma prednášky:

AKO SEDIEŤ
PRI POČÍTAČI BEZ STUHNUTÝCH SVALOV

Seďte tak, aby ste pracovali aj pre svoje telo

Eva Procházková pomáha svojim klientkám (aj klientom) zbaviť sa bolesti. Ešte na gymnáziu prešla masérskym kurzom. Pretože ju práca s ľudským telom zaujala, vyštudovala magisterský odbor fyzioterapia na 2. lekárskej fakulte Karlovej univerzity pod vedením prof. PaedDr. Pavla Koláře.

Aj naďalej sleduje nové trendy a výskumy vo fyzioterapii. Len tak môže svojim klientom presne a cielene pomáhať. Fyzioterapiu vníma ako detektívku: úlohou fyzioterapeuta je nájsť vraha (príčinu problémov), následne je však potrebné zatknúť ho vo dvojici – v spolupráci s klientom.

Profesne sa najviac zameriava na dve oblasti: na pomoc ľuďom pracujúcim pri počítači a ženy (pred pôrodom, v šestonedelí aj kedykoľvek predtým a potom).

Lucie Sitařová

www.luciesitarova.cz,   www.intimnisplynuti.cz

Téma prednášky:

AKO MAŤ VIAC POTEŠENIA V INTÍMNOM ŽIVOTE

Som terapeutka a sex koučka v oblasti ženskej intimity a sexuality. Venujem sa všetkým problémom v tejto oblasti. K mojej práci ma priviedli problémy so sexualitou. Absolvovala som mnoho kurzov a výcvikov pre učiteľov a terapeutov.

Všetkým, čo učím, som viackrát prešla sama aj s partnerom a overila si to na stovkách mojich klientiek.

9 rokov ponúkam ženám osobné sedenie a online poradenstvo, píšem do ženských časopisov a vediem s M. Plasem kurzy pre páry, natáčame online kurzy, zúčastňujeme sa odborných konferencií a festivalov.

Milujem, keď vidím prínosy svojej práce. Učím ženy necítiť strach, hanbu a vinu, ale dovoliť si vlastnú sexualitu skúmať a naplno si ju užívať. Mám rada prax a autenticitu. Hovorím aj o tabuizovaných témach.

Soňa Kolmanová

www.sonakolmanova.com

Téma prednášky:

AKO PRENATÁLNE OBDOBIE A PÔROD URČUJE KVALITU
NÁŠHO ŽIVOTA

Limbické odtlačky

"O pôrody som sa začala zaujímať  keď som otehotnela.

Pocity z obdobia dvoch tehotenstiev, pôrodov a spontánne rozpamätanie sa na pocity z prenatálneho obdobia som spracovala v knihe Znovuzrodená. Po vydaní knihy som na workshope venovanému limbickému odtlačku chcela tému zrodenia nadobro uzavrieť. Bolo pre mňa prekvapením, keď som lektorovi v osobnom rozhovore povedala: „chcem vedieť to, čo vieš ty.“ Zúčastnila som sa výcviku Julliana Gustavsona od jari 2016 do jesene 2018. Je to hlboká práca, ktorá často odhaľuje základné životné nastavenie, najhlbšie zranenia, ale aj silu a životaschopnosť.

Moji klienti dnes tažia zo všetkého, čo som od roku 2010 čítala, prežila a s čím som pracovala na sebe. Najradšej mám moment, keď klient pochopí prečo sa mu podobné situáce vracajú do života a kde to má svoj pôvod – v jeho prenatálnom období alebo pri pôrode."

Lenka Blahutová

www.blahulenka.cz

Téma prednášky:

AKO NÁJSŤ ZDRAVIE
V POHODE A VRÁTIŤ DO ŽIVOTA RADOSŤ

S pomocou súboru techník
emočnej slobody EFT

Lenka Blahutová se takmer 20 rokov venuje starostlivosti o fyzickú schránku svojich klientov. Posledných 10 rokov  už naplno pod svojou značkou BlahuLenka. Veľmi rýchlo sa ukázala potreba postarať sa aj o psychiku, a preto si  doplnila vzdelanie na PVŠPS-PPF v odbore psychoterapia. Krátko na to objavila rýchlejšiu metódu (EFT), ktorej 3 stupne ukončila v roku 2013.

Od tej doby sprevádza svojich klientov na ceste za zdravým v pohode metódou, ktorá baví aj ju, za čo je nesmierne vďačná. Jedná sa o vyčistenie emočných blokov, ktoré máme uložené v podvedomí. Bez toho, aby sme o nich vedeli, neustále nám zasahujú do života a nedovolia nám byť sami sebou.

Je presvedčená o tom, že túto techniku, aspoň v skrátenej verzii sa môže naučiť každý človek rovnako ako akúkoľvek inú zručnosť.

Mnoho klientov už prešlo aj jej živými kurzami, kde si mohli hneď všetko precvičiť.

Daniela Krušinská Trudičová

www.cestavedomejzeny.sk

Téma prednášky:

MAJTE ODVAHU ŽIŤ
V SÚLADE SO SVOJIM CYKLOM

Spoznaj fázy svojho menštruačného cyklu a využívaj ich naplno

Daniela Krušinská Trudičová je sprievodkyňou žien na ich životnej ceste. S nadšením cez svoje skúsenosti a prežité udalosti im ukazuje, ako sa dá s ľahkosťou a radosťou žiť v súlade so svojím cyklom. Pohybuje sa už 16 rokov v korporátnom svete a zistila, že aj v takomto prostredí sa
dá fungovať cyklicky a využívať v plnej miere cyklický timemanagement®. Vďaka nemu dokážeme fungovať veľmi efektívne, a zároveň byť v pohode aj vo fázach, kedy nám to štandardne prirodzene až tak nejde.

Ako nadšená vyznávačka takéhoto žitia sa o svoje tipy a poznatky delí aj s ostatnými ženami, aby spokojných a rozžiarených žien bolo stále viac. Na svojej ceste po zákutiach cyklickej ženskej duše tiež objavila silu rituálov a obradov, ktoré nám pomáhajú vedomejšie vnímať jednotlivé prechodové obdobia v živote ženy a prinavrátiť im potrebnú úctu a pozornosť.

Monika Sobeková

www.monikasobekova.sk

Téma prednášky:

ZBAVTE SA SVOJICH
STRACHOV

Účinné cvičenia ako dostať
svoje strachy pod kontrolu

Monika Sobeková mala skvelú prácu, veľa titulov, krásny vzťah, no jej duši stále niečo chýbalo.

Túžila objaviť poslanie svojej duše, porozumieť tomu, čo sa jej deje a prečo. A tak sa vydala na cestu. Trvá dodnes, je kľukatá, no veľmi obohacujúca. Jej súčasťou je aj meditovanie a práca s vlastnou mysľou, pretože tak, ako myslíme, aj žijeme.

Dnes inšpiruje ľudí (ženy) na ceste k sebe samému (sebe samej), k svojim deťom, ale aj k Matke Zemi. Svoje skúsenosti s prácou s vedomou mysľou, meditovaním a s tým, ako ich môžeme využiť na ceste k sebe samému (sebe samej), zdieľa už roky vo viacerých e-bookoch a knihách. Vďaka viacnásobnému materstvu objavuje aj úlohu vedomého a láskavého rodiča, ktorý hľadá cestu k detskému srdcu.

Renáta Janečková

www.renatajaneckova.sk

Téma prednášky:

VEDOMÁ A REŠPEKTUJÚCA
VÝCHOVA V PRAXI

Ako budovať zdravý vzťah

s dieťaťom každý deň

Renáta Janečková vyrastala v rodine, kde krik, nadávky, bitky a tresty boli bežnou súčasťou života. Pamätá si, ako sa ešte ako školáčka rozhodla, že svoje dieťa vychová inak.

Dnes je mamou úžasnej dcéry a s radosťou sleduje, ako z nej vyrastá bezprostredná osôbka so zdravým sebavedomím a sebaúctou. Majú pekný vzťah, v ktorom je dostatok priestoru pre spoločné rozhovory, objatia a vzájomnú bezpodmienečnú lásku.

O svoje skúsenosti s rešpektujúcou a vedomou výchovou sa delí vo svojich článkoch a ebookoch, a inšpiruje tak ďalšie ženy, ktoré chcú vychovať svoje dieťa inak – lepšie.

Daniela Torp

www.danielatorp.cz

Téma prednášky:

ŽENA, VZŤAHY A SEX

"Vedeli ste, že na svete je viac než 180 000 ostrovov?
Každý z nich je jedinečným ekosystémom. Produkujú len to, čo im poskytuje ich pôda a podnebie. Viete si predstaviť, že v raji kokosových paliem začnete pestovať slivky? Možno by to chvíľu šlo. Museli by ste však vynakladať veľké úsilie, aby ste boli úspešní.

Často sa sami k sebe chováme rovnako. Nútime sa robiť veci, ktoré sú v rozpore s našim JA. A divíme sa, že nie sme tak úspešní, ako tí ostatní. Sama som si „prešla“ tisíckami ostrovov, kým som našla svoj vlastný.

Kľúčom k úspechu je láska – láska k sebe samej.

Čo ponúkam? V oblasti koučovania sa zameriavam predovšetkým na rozvoj intimity. Pracujem s jednotlivcami aj pármi. Absolvovala som kalifornský výcvik pre profesionálov Sexological Bodywork. S klientami pracujem predovšetkým na rôznych traumách v oblasti telesného prežívania a sexuality. Venujem sa aj predpôrodnej príprave párov a jednotlivcov.

Sama na sebe kontinuálne pracujem – praktizujem jógu, dychové cvičenia. Vzdelávam sa. Som zakladateľka českej asociácie Sexological Bodywork, Tantra Centra Plzeň a majiteľka spoločnosti Freya Centrum. Poskytujem osobné konzultáce, vystupujem v školách, na konferenciách a v médiách."

Klára Domlátilová

www.klaradomlatilova.cz

Téma prednášky:

VYČISTITE SVOJE TELO
I MYSEĽ A OBJAVTE SVOJU VNÚTORNÚ SILU

Ako využiť spojenie medzi našim črevom a mozgom k fyzickému
a duševnému uzdraveniu

Klára Domlátilová je autorka projektu Čistírna těla i mysli, v rámci ktorého vás prevedie životnou očistou. Pomáha ľuďom vyživovať sa takými emóciami a jedlom, aby sa uzdravovali z chorôb tela i mysle.

Osobne si prešla vlečúcimi sa stavmi depresie aj silne narušenou imunitou. Trpela  kvasinkovými infekciami a rozhaseným trávením. Depresie sa premietli do stavu úzkosti a straty zmyslu života. Posledným klincom do rakvy bola neplodnosť.

Až nemožnosť počať dieťa ju rozhýbala ku skutočnej zmene. Vtedy pochopila, ako hlboko sú myseľ a telo prepojené. Nastúpila na celostnú cestu ku zdraviu: kompletná zmena jedálnička + meditácie + terapeutické maľovanie. Pre tieto tri cesty nadchne i vás.

Anna Kohutová

www.annakohutova.cz

Téma prednášky:

PÔROD JE RADOSŤ,

DIEŤA JE LÁSKA

Rady, ako si užiť tehotenstvo a pôrod radostne, vedome a s láskou

Anna Kohutová je mamou troch detí, má profesiu, ktorá ju napĺňa a vníma ju ako svoje poslanie.

Je pôrodná babica, sprevádza ženy na ich životnej ceste za svojím vedomým a posilňujúcim pôrodom.

Snaží sa vzbudiť v ženách vieru v schopnosť porodiť svoje dieťa s radosťou, s úctou a dôstojnosťou. Podporuje nastávajúcich rodičov v láskyplnej starostlivosti,  ktorá sa riadi len ich srdcom a intuíciou.

Ponúka tiež terapeutické služby v tehotenstve a po pôrode. Je zakladateľkou holistického vzdelávania pôrodných asistentiek v ČR.

Zuzana Burýšková

www.obchodikbezobalu.sk

Téma prednášky:

NAPLŇTE SVOJ DOMOV TÝM, ČO MÁ PRE VÁS SKUTOČNE ZMYSEL

Domov bez zbytočného odpadu

Zuzana Burýšková je spoluzakladateľkou Obchodíku bez obalu, ohľaduplného obchodu v centre Trenčína.

Víziou projektu je ponúknuť Trenčanom možnosť nakupovať potraviny bez obalu a odľahčiť tak našej planéte i peňaženke zákazníkov.

Je autorkou blogu a e-booku, v ktorých zdieľa svoje skúsenosti a tipy ako žiť pomalšie a udržateľnejšie.

Verí, že cesta za domovom bez zbytočného odpadu je proces, ktorý nikdy nekončí a baví ju na ňom to, že sa má stále kam posúvať.

Pôvodne pracovala v oblasti vzdelávania, v posledných rokoch sa angažuje v miestnych komunitách zameraných na domáce a komunitné vzdelávanie.

Zuzana Líšková

www.zuzanaliskova.sk , www.medibalance.sk

Téma prednášky:

MOJA
DETOXIKAČNÁ KÚRA

7 dní robte toto a zmení vám to život

Zuzana Líšková je výživová poradkyňa, zakladateľka centra výživy a redukcie hmotnosti Medibalance

Výžive sa venuje už viac ako 20 rokov. Ten správny štýl stravovania hľadala cez vlastné poznanie. Počas dlhoročných skúseností a praxe našla ideálnu cestu zdravého spôsobu života vo vyváženom stravovaní.

Každý klient je individuálny, čo sa v Medibalance definuje cez komplexnú nutričnú diagnostiku. Pomocou nej ponúka klientom cestu k vyváženému a plnohodnotnému stravovaniu. Obrovskú výhodu metódy vidí v individuálnom prístupe ku klientovi, v presnej diagnostike stavu metabolizmu a jedálničku ušitému na mieru jednotlivca.

Počas  každodennej praxe sa stretáva s množstvom rôznorodých klientov. Navštevujú ju  ľudia, ktorí potrebujú redukovať hmotnosť, priberať alebo majú rôzne zdravotné či psychické problémy. Stravovanie ušité na mieru pomôže každému riešiť jeho konkrétny problém. Klienti prichádzajú už po pár týždňoch plní novej energie a chvália sa zlepšenými výsledkami vo všetkých oblastiach. 

Urobiť zmenu v stravovaní je dlhodobá cesta a Zuzana je šťastná, že môže svojim klientom pomáhať po nej kráčať a byť im psychickou aj fyzickou podporou. 

Tereza Bošková

www.terezaboskova.cz

Téma prednášky:

POSVÄTNOSŤ V ŽIVOTE
MODERNEJ ŽENY

Žena potrebuje liečivé uzemnenie, spomalenie a ukotvenie emócií.
Potom je šťastná.

Tereza Bošková je žena, manželka, matka, tanečnica, podnikateľka a hospodári na starom zrekonštruovanom dome.

Jej cesta za hľadaním posvätnosti v bežnom živote ju priviedla
k trom hlavným oblastiam, ktorým sa teraz venuje.

Rituály sú oslavou prahu. Zvedomením a prijatím zmeny, ktorá je nevyhnutná. Rituály nás otvárajú prúdu života. 

Druhou oblasťou je starostlivosť o šťastné lono, pretože ako zistila, je to cesta k spokojnému ženstvu.

Tretia oblasť je posvätný, resp. vedomý poriadok, ktorý ju veľmi oslobodzuje od všednosti a upachtenosti. Je úžasným nástrojom pre modernú ženu. Učí nás, že aj v bežných činnostiach ženy v domácnosti, matky a gazdinej je mnoho mágie a posvätného potenciálu.

Alexandra John

www.samasobesefem.cz

Téma prednášky:

OSLOBOĎTE SA
A PODNIKAJTE

3 najčastejšie chyby
začínajúcich podnikateliek

Alexandra John podniká 15 rokov a je spoluzakladateľkou medzinárodnej poradenskej firmy.

Našla sa v mentoringu žien, ktoré chcú začať podnikať. Napísala knihu Sama sobě šéfem.

Je tiež spoluautorkou knihy The Abundance factor (Joe Vitale), ktorá sa stala bestsellerom na Amazone.

Silvia Érseková

www.odetoch.sk

Téma prednášky:

TERAPIA HROU POSILNENIE SEBAVEDOMIA DIEŤAŤA

Čo robiť doma v terapii,
aby si moje dieťa verilo?

Silvia Érseková je poradkyňa v oblasti výchovy detí, rodičovstva a psychológie detí. Pre rodičov vedie priateľské stretnutia Na káve so psychologičkou v Bratislave a Trnave. Poskytuje osobné a online konzultácie a Kurzy pre rodičov.

S deťmi pracuje formou poradenstva v terapii hrou, nakoľko hra je pre ne najprirodzenejším a najbezpečnejším nástrojom komunikácie.

Je šťastná, že sa môže venovať svojmu poslaniu a robiť to, čo ju baví. Svoje smerovanie si vybrala na základe hlavnej postavy psychologičky v jednom americkom seriály ešte na základnej škole. Vždy však mala vzťah k deťom a fascinovala ju ľudská psychika. 

Evka Petrovičová

www.superlady.sk

Téma prednášky:

AKO SCHUDNÚŤ RAZ
A NAVŽDY A CÍTIŤ SA SEBAVEDOMO A SEXY

Zdravie, vitalita, zhodené kilá už
v priebehu prvých dní ...

Evka Petrovičová je špecialistka na redukciu hmotnosti pre ženy a zakladateľka značky SUPERLADY, ktorá je postavená na troch pilieroch: myslenie, strava a pohyb. Je autorkou niekoľkých prémiových online produktov a  knihy som SUPERLADY. V knihe učí ženy, ako skoncovať s kilami navyše raz a navždy a cítiť sa sebavedomo, príťažlivo a sexy. 

Jej poslaním je učiť  ženy ako schudnúť bez jojo efektu, aby dosiahli svoju vysnívanú a vytúženú postavu. A nie len to!  Ale, aby aj každá žena pracovala na sebe nielen po tej fyzickej  stránke ale aj mentálnej. Evka buduje unikátny spôsob chudnutia, motivácie, podpory a osobného rastu pre ženy, ktorý už teraz pomohol mnohým ženám.

Zuzana Hozhoni

www.hozhoni.eu

Téma prednášky:

ŽENA V EMÓCIÁCH

Ako vtedy funguje mozog?
Ako komunikovať?

Zuzana Hozhoni je transformátorka, ktorá premieňa bloky na silné stránky.

Žena prinášajúca premenu.
Nie zmenu podľa príručiek, ktorá časom vyvanie...
Ale...
Trvalú premenu, ktorá s tebou zostane.
Ktorú môžeš sama rozvíjať a na jej pevných základoch stavať
svoj vysnívaný život.

Už 18 rokov je:

Expertkou na prepis Limbického odtlačku.

Expertkou na Znovu Zrodenie sa do lásky, sily, slobody a tvorivosti.

Expertkou na umenie Žiť si po svojom a Riadiť sa vyšším ja.

Iva Barnincová Říhová

www.ivarihova.cz

Téma prednášky:

JOGA – TEKUTÉ TELO
A PEVNÝ BOK

Stabilita a podpora flexibility tela

  • žena, milovníčka života vo všetkých podobách
  • žena, ktorá žasne nad nedokonalosťou v celej svojej dokonalosti
  • žena s nekonečnou vierou v ostatných
  • žena zamilovaná do pohybu
  • žena, komunikátorka medzi telom a mysľou,
  • žena, parťáčka – Body & Mind Coach
  • žena, spoluzakladateľka Nadačného fondu LA VIDA LOCA

Jej vášňou je objavovať súvislosti medzi telom a mysľou, preskúmavať zákutia psychosomatiky, nachádzať zdroje vnútornej a vonkajšej energie, využívať liečivú silu dotyku a láskavosti. 

Pohybom a koučovacím prístupom odstraňuje nánosy z tela, kde sa dotykom, dychom, vľúdnosťou a drobným pohybom vydáva na objavné cesty vo svojom tele.

Jej hravý prístup a jednoduchosť pohybu pôsobí do hĺbky a napomáha zorientovať sa v sebe.

Trpezlivosťou samej k sebe našla osobitý pohybový prístup, ktorý nie je nijako pomenovaný, nie je zachytený v lifestylových časopisoch, Ivu však vyslobodil a priniesol jej energiu pre každý deň.

Prebudila sa v nej neutíchajúca túžba úprímne počúvať seba samú. Vďaka pokore, trpezlivosti bez nárokov na rýchlu zmenu vstúpila do mnohých smerov z oblasti zdravého pohybu, spirituality, aromaterapie, zdravej stravy a koučingu. Tieto kroky a zážitky by nemenila, teraz je to konečne ONA a cíti, že skutočne ŽIJE!

Zuzana Adam

www.adamfengshui.cz

Téma prednášky:

AKO ČERPAŤ ENERGIU A PODPORU
Z PRIESTORU,
V KTOROM ŽIJEME

Zmeňte svoje okolie, zmeníte svoj život

Zuzana Adam je v ČR hlavnou popularizátorkou metódy Feng Shui.

Má viac než 15 rokov praxe, je lektorkou a konzultantkou so zameraním na zhmotňovanie snov a Feng Shui Okamihu, zakladateľkou Adam Feng Shui a autorkou online kurzu Feng Shui Academy, Feng Shui pre Business, sebakoučovacích kariet Sám Sobě Mistrem a mnohých ďalších projektov.

Prostredníctvom úprav interiéru obohacuje budúcnosť svojich klientov. A to tak, aby dokázali uskutočniť najlepšiu možnú variantu svojho osudu – naplnenú šťastím, možnosťami, zhmotnenými snami a predovšetkým vedomím o zmysle života.

„Zmeňte svoje okolie a zmeníte svoj život. Začnite aktívne meniť svoj život prostredníctvom interiéru vy sami. Buďte sami sebe Majstrom Feng Shui.“ Toto sú základné princípy Zuzaninej práce. 

Eva Sýkora

www.evasykora.cz

Téma prednášky:

4 ELEMENTY PREBUDENIA SA DO ŽENSKOSTI A ZMYSELNOSTI

Ako prostredníctvom emócií, tela, mysle a energetického systému prebudiť svoju ženskosť a zmyselnosť

Eva Sýkora je Tantrická Expertka a Sex koučka, žije a pôsobí vo Švajčiarsku. Je zakladateľkou techniky „4 Elements Awakening to Ecstasy” (4 Elementy probudenia sa do slasti), ďalej špeciálnej techniky Extatický pôrod a tiež kurzu pre páry s názvem Magic Lovers.

Je autorkou on-line kurzu CESTA MULTIORGAZMICKEJ ŽENY.

Eva už ako dieťa zažila hlboké traumy v emociálnej a sexuálnej oblasti a to jej  mnoho rokov bránilo žiť spokojný intímny život. Jediné čo bola schopná cítiť pri milovaní a dokonca aj mimo neho, boli veľké bolesti a pálenie. Veľmi dlho bolo pre ňu slovo orgasmus absolútne TABU.

Vďaka hlbokej práci na sebe samej a na svojej sexuálnej energii zažila Eva svoje ZNOVUZRODENIE. Dnes je multiorgazmickou ženou, která pozná hodnotu svojej vnútornej krásy. A toto poznanie s láskou a nadšením posúva ďalej. Jej príbeh sa stal jej životným poslaním: „Sprevádzať ženy a mužov na ich ceste k probudeniu, prostredníctvom posvätnej sexuálnej energie, do prežívania svojho VLASTNÉHO POTENCIÁLU A TVORENIA.“

Eva dnes už  16 rokov pokračuje v tomto svojom poslaní a pomáha meniť životy veľkému množstvu ľudí. V spomínanom Švajčiarsku je vyhľadávanou tantrickou a sexuálnou expertkou.

“Uvoľni tajnú silu Tvojej posvätnej sexuality“

Miriam Štolfová

www.miriamstolfova.sk

Téma prednášky:

INTUÍCIA V PRAXI

Prečo? Ako? Kedy? Kde? ... je dobré kamarátiť sa s intuíciou?

Miriam Štolfová je lektorka, motivátorka, autorka Školy hrou pre dospelákov.

Už od malička vedela, že bude učiteľka. A tak vyštudovala "správnu školu" a bola z nej učiteľka. Z hĺbky svojho srdca bola presvedčená, že až do smrti bude učiť malé deti čítať, písať a počítať. A spočiatku to tak aj vyzeralo...

Leeeenže - človek mieni, pán Boh mení…

Usmial sa nad týmto plánom a upratal ju správnym smerom: "Moja zlatá, ty máš učiť deti, ktoré majú dospelácke telá! JednoDUCHo a HRAvo!"

A pánu Bohu sa veru neradno priečiť, žeee? :)

Zriadila virtuálnu Školu hrou pre dospelákov, kde je prudko žiadúce hrať sa a zabávať a vďaka tomu rásť, mladnúť, bohatnúť.

A dnes učí dospelákov to, čo ich v škole NEnaučili a potrebujú to pre šťastný život v radosti, láske a hojnosti.

Nora Šulíková 

www.stastienadosah.sk , www.skolastastia.sk

Téma prednášky:

SILA ODPUSTENIA

Ako odľahčiť svoju dušu

Nora Šulíková je certifikovaná transformačná koučka,  mama 13-ročného syna a optimistka, ktorá vám pomôže dosiahnuť výsledky a rovnováhu v osobnom aj pracovnom živote oveľa rýchlejšie, ako si dokážete predstaviť. 

Všetko, do čoho sa v živote púšťa, robí vždy úprimne a s veľkým nadšením. Je autorkou knihy Šťastie na dosah, Denníka snov, viac ako 120 vzdelávacích a transformačných online prednášok, 8 online kurzov, meditácií, vizualizácií a zakladateľkou online ŠKOLY ŠŤASTIA a online konferencie SAMA SEBOU.

Pomáha ženám zbaviť sa emocionálnej záťaže vďaka Emočnému detoxu®, napojiť sa na svoju intuíciu a sprevádza ich na ceste za objavením a udržaním si svojho šťastného ja. 

Tina Penxová

www.zdravedychanie.sk

Téma prednášky:

OBJAV NE-UVERITEĽNÚ SILU ZDRAVÉHO DÝCHANIA

Spoznaj svojho najdôvernejšieho priateľa a najdokonalejší kľúč k zdravému, pokojnému a šťastnému životu - svoj dych!

Tina Penxová je sprievodkyňa na ceste k zdravému dýchaniu. Pomáham ľuďom obnoviť zdravé dýchanie a tak objaviť kľúč k zdraviu a vnútornej rovnováhe.

Jej jedinečný dar je vášeň a prejav, najcennejší talent je schopnosť prebudiť tvoju vášeň, objaviť tvoj potenciál a nájsť v Tebe odvahu pre zmenu v živote.

Nadýchni sa života!

Učí ľudí zdravo vedome dýchať i to, ako si udržať zdravé držanie tela, či pokojnú myseľ, objaviť svoj potenciál, či kľúč k naplnenému životu.

Objav ne-uveriteľnú silu svojho dychu, nauč sa prostredníctvom neho lepšie vnímať svoje telo i uzdravovať ho. Veď kyslím je potrebný pre každú bunku v ňom.

K téme zdravého dýchania ju priviedla vlastná potreba „nadýchnuť sa dosýtosti“. Ako dieťa bola liečená na bronchiálnu astmu, v neskoršom veku si prešla skúsenosťou úzkosti i panických záchvatov.

Vedomá práca s dychom jej  pomohla prekonať astmu a nastoliť v tele vnútornú rovnováhu. Vďaka práci s dychom vie ako zvládať stres a pravidelne svoje telo i myseľ uvoľňovať od napätia. Vďaka dychu si zvýšila svoju fyzickú i mentálnu výkonnosť, odolnosť voči stresu a dennodenne si zdravým vedomým dýchaním upevňuje svoje celkové zdravie.

Vďaka sile svojho dychu má (ne-ustále) možnosť tvoriť svoj život v radosti, ľahkosti a jednoduchosti. A to v každodennosti odovzdáva svojim klientom!

Michaela Sklářová

www.michaelasklarova.cz , www.zivycchikung.com

Téma prednášky:

AKTIVÁCIA

ŽIVOTNEJ SILY

Čchi-kung pre zdravie a vitalitu

Michaela Sklářová počas svojej viac než 20-ročnej praxe čchi-kung a tiež jogy spolupracovala s celou radou zaujímavých osobností a učiteľov. Najviac ju ovplyvnila Mgr. Natálie Jadryshniková z Ruska (INTERNATIONAL INSTITUTE OF CHI KUNG). Veľkou skúsenosťou bola pre ňu výuka u balijského majstra Mangku Mastra a jeho systém Yoga Bayu Surya (fyzické cvičenia a práca s energiou kozmu).

Na základe svojich niekoľkoročných skúseností vytvorila ojedinelý program pod názvom Živý čchi-kung, Škola prírodnej liečby a TAO ženy, ktoré ako jediné tohoto druhu v celej Českej republike majú akreditáciu MŠMT. Špecializuje sa na vzdelávanie budúcich lektorov a širokej verejnosti – žien aj mužov. Vydala výukové CD a DVD. Je zakladateľkou festivalu o životnej sile ČCHI-FEST.

S radosťou prepája moderné spôsoby života s učením tradície Východu za účelom kultivácie seba samej a života vo všetkých oblastiach - zdravie, vzťahy, práca, nájdenie životnej cesty a hlbšieho zmyslu života. 

Umenie čchi-kung, "umenie dokonalej harmónie", je fascinujúcí proces a nástroj, ktorý umožňuje jednoduchým spôsobom každodenne "ladit"  telo, myseľ a energiu, žiť v súlade s okolitým svetom, prírodou a druhými ľuďmi. Vidieť dary života a hlbší zmysel ľudskej existencie, to, kto som a kam smerujem, otvára vedomie a vnútornú múdrosť. Je možné ho praktizovať kedykoľvek a kdekoľvek - doma, v práci, prírode, metre, na prechádzke, postojačky aj posediačky. Nie je k tomu potrebné nič, "len" vôľa a chuť konať.